Registrace

Klub SaSaZu

Exkluzivní interview se Solarstone

Exkluzivní interview se Solarstone
8. prosince 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Rozhovory

Již v sobotu 8. prosince se v pražském klubu SaSaZu uskuteční unikátní show s názvem Full On Ferry. Jedná se o ojedinělou klubovou noc, kterou má pod palcem holandský král elektronické hudby, fenomenální DJ a producent Ferry Corsten. Kromě něj vystoupí i Sied Van Riel a také Richard Mowatt, který je v hudební branži znám spíše pod jménem Solarstone. Tento sympatický Brit letos zabodoval svým fantastickým albem "Pure" a před pád dny vydal i první díl své nové kompilační řady "Pure Trance". Pro nás si našel pár minut, během kterých jsme přes Skype probrali vše podstatné...

Zobrazit celý článek

Poslední informace a časový line-up k sobotní noci „Full On“ s Ferry Corstenem v Sasazu

Poslední informace a časový line-up k sobotní noci „Full On“ s Ferry Corstenem v Sasazu
8. prosince 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Již tuto sobotu poctí Českou republiku holandský král elektronické hudby, fenomenální DJ a producent, Ferry Corsten. Charizmatický holanďan přijede do holešovického klubu SaSaZu se svou vlastní exkluzivní show „Full On". Koncept Full On Ferry, kam si Ferry Corsten vybírá i další DJs pro unikátní back 2 back sety, doplní DJs Sied van Riel a Solarstone, kteří zahrají v exkluzivním back 2 back setu. Českou taneční scénu zastoupí Michal Poliak.

Zobrazit celý článek

WONDERLAND „Marine“ - 12.10.2012 v SaSaZu Prague

WONDERLAND „Marine“ - 12.10.2012 v SaSaZu Prague
12. října 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

V pátek 12. října v pražském SaSaZu, nás čeká páté pokračování rezidentní noci Michala Poliaka – Wonderland. Tentokrát přivítá velmi speciální hosty kterými jsou Deniz Koyu a Daniel Sanchez, které jsme mohli letos vidět na Sensation v O2 areně, a dále rezident klubu Papaya DJ Mario, a půvabná DJka Lady A. Třešničkou na dortu bude jistě vystoupení kanadského dje Preache, který s Michalem odehraje exkluzivní back2back set.

Zobrazit celý článek

Wonderland „Marine“ – 12.10. v SaSaZu Prague

Wonderland „Marine“ – 12.10. v SaSaZu Prague
19. září 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Pravidelná rezidentní noc předního domácího DJe a producenta Michala Poliaka – WONDERLAND, přivítá v pátek 12. října v pražském SaSaZu speciální hosty. Těmi budou německá hvězda Deniz Koyu, Holanďan Daniel Sanchez - oba dva vystoupili na letošní Sensation, a to nejen v pražské O2 areně, ale i dalších zemích – rezident klubu Papaya DJ Mario, a půvabná DJka Lady A.

Zobrazit celý článek

ABOVE & BEYOND „GROUP THERAPY PRAGUE 2012“ již zítra v SASAZU!

ABOVE & BEYOND „GROUP THERAPY PRAGUE 2012“ již zítra v SASAZU!
14. září 2012 | Autor: Tom4sino Akce v klubech

Již zítra poctí Českou republiku britská hudební formace Above & Beyond, která vystoupí v holešovickém klubu SaSaZu. V České republice už jste je měli možnost vidět například dvakrát na halové noci Transmission, teď však budete mít možnost vidět jejich premiéru i v klubovém prostředí v Praze. Vystoupení proběhne v rámci turné „Group Therapy" k jejich poslednímu stejnojmennému albu, které vyšlo v roce 2011.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS