Registrace

Miro Žbirka

Vánoční pozdrav od Miro Žbirky

Vánoční pozdrav od Miro Žbirky
11. prosince 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Historicky první vánoční píseň Mira Žbirky se jmenuje Vianočná a nese podtitul "o prímerí".  Ovšem to není jediné "nej". Miro Žbirka ji opět nahrál v londýnském Abbey Road a slovenština se nesla prostory tohoto slavného studia úplně poprvé. Spolupracoval na ní v tandemu s osvědčeným producentem Robem Cassem, jenž se Žbirkou už spolupracoval na předchozích písních, ty však byly v angličtině (Love Shines, In The Sun).

Zobrazit celý článek

Miro Žbirka oslavil svoje jubileum skvělým koncertem ve vyprodané O2 areně.

Miro Žbirka oslavil svoje jubileum skvělým koncertem ve vyprodané O2 areně.
19. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Čtvrteční večer osmého listopadu slavil Miro Žbirka narozeniny koncertem ve vyprodané O2 areně. Na jeho vystoupení s názvem Happy Birthday se vypravilo nejen deset tisíc diváků, ale i přátelé a hosté, jejichž jména se do poslední chvíle tajila jako překvapení pro návštěvníky. Z Londýna si dorazila s harfičkou zazpívat Jana Kirschner, ze Slovenska Laco Lučenič a z Čech David Koller.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS