Registrace

One Direction

1D DAY – sobota 23. listopadu 2013

1D DAY – sobota 23. listopadu 2013
22. listopadu 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

V současnosti světově nejúspěšnější kapela One Direction oznámila podrobnosti k unikátní celosvětové akci nazvané 1D DAY, která předznamená vydání jejich nového alba Midnight Memories. Toto jejich třetí, dlouho očekávané album vyjde již v pondělí 25. listopadu a dá se předpokládat, že bude stejným prodejním předvánočním trhákem jako se to povedlo loni albu Take Me Home.

Zobrazit celý článek

Kapela One Direction, vydává 12. listopadu 2012 své druhé studiové album “Take Me Home.”

Kapela One Direction, vydává 12. listopadu 2012 své druhé studiové album  “Take Me Home.”
8. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

Světově nejúspěšnější boyband současnosti, kapela One Direction, vydává 12. listopadu 2012 své druhé studiové album "Take Me Home." Na něm se podíleli jen ti nejlepší a nejznámější skladatelé a producenti. Kromě toho, že kluci opět spolupracovali s Ramim Yacoubem & Carlem Falkem, Edem Sheeranem a Tomem Fletcherem, na albu najdeme také nové skladby od Dr. Lukea, Shellbacka nebo Tobyho Gada. „Take Me Home" se nejen díky tomuto hitovému zázemí stane opět velkým bestsellerem a upevní tak pozici 1D jako mezinárodního popového fenoménu.

Zobrazit celý článek

ONE DIRECTION - Live While We’re Young

ONE DIRECTION - Live While We’re Young
22. září 2012 | Autor: Mirka Hudební novinky

Neautorizovaná a nekvalitní verze nového videoklipu Live While We're Young, která se včera ráno objevila na internetu, ukončila o 4 dny dřív šílenství fanynek a čekání na nový singl v současnosti nejoblíbenějšího boybandu světa One Direction. Kapela nechtěla, aby fanoušci poprvé zhlédli jejich nový singl ilegálně, tak se rychle rozhodli a vyslali vzkaz do celého světa ihned!!!

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS