Registrace

Red Bull

Red Bull Tour Bus veze kotel muziky na Rock for People

Red Bull Tour Bus veze kotel muziky na Rock for People
2. července 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Každá kapela sní o velkém turné ve vlastním autobusu. Pro vybrané kapely a muzikanty se sen stal skutečností v podobě Red Bull Tour Bus, který brázdí nejvýznamnější hudební akce po Česku a Slovensku. Jde o autobus, na jehož střeše se dá během chvíle postavit mobilní podium pro živá vystoupení. Tento týden ho zastihnete na festivalu Rock for People v Hradci Králové. 

Zobrazit celý článek

Red Bull BC One Cypher, taneční battle bez gravitačních zákonů

Red Bull BC One Cypher, taneční battle bez gravitačních zákonů
21. května 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Honza (Jan Mika) reprezentuje Penfill Crew, je vítězem mnoha tuzemských battlů a nelze nezmínit jeho loňskou výhru na vychodo-evropské kvalifikaci UK B-Boy Championships. Twister (Oliver Pirhala) je dvojnásobným vítězem (2012 a 2014) nejprestižnějšího eventu 1vs1 na Slovensku NEW YEAR BATTLE. Mic Czech (Michal Belán) svou přezdívku získal v New Yorku, je všestranným bboyem a se svou crew či sám vyhrál většinu klíčových battlů v ČR. El Prcinho (Ondrej Hadidom) je vítězem NEW YEAR BATTLE 2013, nejprestižnějšího 1vs1 eventu na Slovensku.

Zobrazit celý článek

Nový hudební autobus vyráží na festivaly v Česku i na Slovensku

Nový hudební autobus vyráží na festivaly v Česku i na Slovensku
6. května 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Každá kapela sní o velkém turné ve vlastním autobusu. Pro vybrané kapely a muzikanty se sen stal skutečností v podobě Red Bull Tour Bus, který od minulého týdne brázdí nejvýznamnější hudební akce po Česku a Slovensku. Jde o autobus, na jehož střeše se dá během chvíle postavit mobilní podium pro živá vystoupení. Uvidíte ho už tuto středu v Brně na Majálesu a na festivalech jako je Rock for People, Let It Roll nebo Pohoda. Jako svůj „tour bus" si jej na své letošní turné vybrala i skupina Lucie.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS