Registrace

Vinobraní

Pálavské vinobraní v Mikulově letos s nepřekonatelným programem akcí a interpretů

Pálavské  vinobraní v Mikulově letos s nepřekonatelným programem akcí a interpretů
23. srpna 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Mikulov, jedno z nejkrásnějších měst jižní Moravy, je atraktivní centrum historických a přírodních památek a díky své poloze u hranic i místem mezinárodního cestovního ruchu. Je výjimečné také bohatou sezónou kulturních akcí – od jara až do svatomartinského vína zde téměř o kterémkoliv víkendu probíhají slavnosti, soutěže a festivaly.

Zobrazit celý článek

Projekt „The Best of Pink Floyd“ bude mít premiéru na Mělnickém vinobraní

Projekt „The Best of Pink Floyd“ bude mít premiéru na Mělnickém vinobraní
10. srpna 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz

Hudební těleso kolem Filipa Benešovského již mnohokrát předvedlo divákům v České republice jedinečnou show skupiny Pink Floyd – „The Wall". Poslední a prozatím největší představení se uskutečnilo v roce 2009 ve vyprodané pražské O2 areně za účasti exkluzivních hostů, jako jsou Michal Malátný, Jan Neckář, Zdeněk Kluka a Roman Dragoun, Radim Hladík nebo syn Rogera Waterse - Harry.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS