Registrace

VZÁŘÍ

Festival VZÁŘÍ 2012: jedinou evropskou soutěž ve videomappingu viděly tisíce lidí

Festival VZÁŘÍ 2012: jedinou evropskou soutěž ve videomappingu viděly tisíce lidí
28. října 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Festival světla a videomappingu VZÁŘÍ letos přinesl 9 videomappingových projekcí. Na olomouckém Horním náměstí je sledovalo kolem 12 tisíc lidí, kteří ocenili projekce týmů z Holandska i zemí Visegrádu – Maďarska, Slovenska i České republiky. Bohatý doprovodný program nabídl nejrůznější formy světla pro odbornou i širokou veřejnost.

Zobrazit celý článek

Festival VZÁŘÍ zná své vítěze videomappingové soutěže

Festival VZÁŘÍ zná své vítěze videomappingové soutěže
30. září 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Vítězem Hlavní soutěže ve videomappingu na budovy festivalu VZÁŘÍ se stal holandský tým WERC, který při sobotní projekci proměnil budovu olomoucké radnice. První cenu v Tematické soutěži pak udělila odborná porota českému týmu pod vedením Michala Kupilíka, který umělecky ztvárnil téma Mercedes-Benz. V letošním roce se porota rozhodla vyhlásit i zvláštní cenu v kategorii tematického videomappingu. Tu získal Adam Ligocki za projekci inspirovanou rychlým vozem. Cenu diváků Videomapping Maestro získal také Adam Ligocki.

Zobrazit celý článek

Festival VZÁŘÍ: Souboj VEEJAY VS. DEEJAY vypukne tento pátek

Festival VZÁŘÍ: Souboj VEEJAY VS. DEEJAY vypukne tento pátek
25. září 2012 | Autor: Tom4sino Festivaly

V Olomouci startuje Festival světla a videomappingu VZÁŘÍ, který v rámci svého doprovodného programu nabídne hudební vystoupení spojená se speciálními projekcemi a světelnými efekty. Do Olomouce dorazí skupina Toxique, elektropopová kapela MIDI LIDI, Nylon Jail, Allstar Refjúdží Band a další. Speciální doprovodnou akcí pojmenovanou LEMOND VEEJAY VS. DEEJAY, která proběhne v pátek 28. září v klubu S-CUBE, vyhlašuje festival souboj světla a zvuku!

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS