Registrace

Wonderland

WONDERLAND „Marine“ - 12.10.2012 v SaSaZu Prague

WONDERLAND „Marine“ - 12.10.2012 v SaSaZu Prague
12. října 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

V pátek 12. října v pražském SaSaZu, nás čeká páté pokračování rezidentní noci Michala Poliaka – Wonderland. Tentokrát přivítá velmi speciální hosty kterými jsou Deniz Koyu a Daniel Sanchez, které jsme mohli letos vidět na Sensation v O2 areně, a dále rezident klubu Papaya DJ Mario, a půvabná DJka Lady A. Třešničkou na dortu bude jistě vystoupení kanadského dje Preache, který s Michalem odehraje exkluzivní back2back set.

Zobrazit celý článek

Wonderland „Marine“ – 12.10. v SaSaZu Prague

Wonderland „Marine“ – 12.10. v SaSaZu Prague
19. září 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Pravidelná rezidentní noc předního domácího DJe a producenta Michala Poliaka – WONDERLAND, přivítá v pátek 12. října v pražském SaSaZu speciální hosty. Těmi budou německá hvězda Deniz Koyu, Holanďan Daniel Sanchez - oba dva vystoupili na letošní Sensation, a to nejen v pražské O2 areně, ale i dalších zemích – rezident klubu Papaya DJ Mario, a půvabná DJka Lady A.

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS