Registrace

Xindl X

Xindl X a kapela UDG = společné turné

Xindl X a kapela UDG = společné turné
21. ledna 2015 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech Koncerty

Xindl X a kapela UDG se domluvili na SPOLEČNÉM TURNÉ. Spolu odehrají sedm koncertů v šesti městech, speciálním hostem bude novojičínská formace Light & Love. Série sedmi koncertů začne na konci února v litoměřickém Domě kultury (25. 2.), dva koncerty odehrají v pražském Lucerna Music Baru v polovině března (9. a 10. 3.). SPOLEČNÉ TURNÉ zakončí 10. dubna v Čelákovicích.

Zobrazit celý článek

Xindl X vydává netradiční dvojalbum Čecháček Made.

Xindl X vydává netradiční dvojalbum Čecháček Made.

Xindl X se rozhodl ke kroku, který v Čechách ještě nikdo neudělal. Protože vystupuje nejen se svou kapelou, ale i jako sólový písničkář s kytarou, rozhodl se celé nové album vydat v obou těchto polohách. Na desce Čecháček Made najdete tedy kromě CD nahraného s kapelou i bonusový disk s podtitulem Unpluggiát, kde jsou tytéž písně pouze za doprovodu kytary.

Zobrazit celý článek

Prvním singlem z připravovaného alba Xindla X je Barbína

Prvním singlem z připravovaného alba Xindla X je Barbína
15. ledna 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Xindlovi X na jaře vyjde nové album s názvem Čecháček Made. První singl ze zmiňované desky je skladba s názvem Barbína. Animovaný videoklip je v režii výtvarníka Ondřeje Pfeiffera, který spolu s Xindlem X napsal i scénář. Deska Čecháček Made vyjde v dubnu u hudebního vydavatelství Universal Music. Už nyní můžeme prozradit, že obsahuje dvanáct skladeb. Stejně jako dvě předchozí Xindlova alba vznikla pod taktovkou zkušeného producenta Dalibora Cidlinského jr.

Zobrazit celý článek

Xindl X se vrací na Slovensko

Xindl X se vrací na Slovensko
11. listopadu 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Xindla X letos v Čechách na podiu neuvidíte. Zato na Slovensku si ho fanoušci mohou užít dosytnosti. Po zdejším úspěšném turné, které doprovázelo jeho zatím poslední studiovou desku Lá$ka, se sem rozhodl znovu vrátit a přidat dalších sedm koncertů. Své písně - stejně jako na jaře - představí v písničkářské podobě pouze s doprovodem kytary a jako host s ním opět vystoupí slovenská písničkářka Mirka Miškechová.

Zobrazit celý článek

Xindl X přichází s letním hitem Casio

Xindl X přichází s letním hitem Casio
3. června 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Premiéra klipu Casio by měla být v průběhu prázdnin. Xindl X ho připravuje spolu s režisérem Jaroslavem Fuitem autorem klipů k Lásce v housce, DigiHrachu a Štědrému večeru. „Casio klip by měl začínat tam, kde video ke Štědrému večeru končilo. Má podtitul Ježíšek vrací úder. Věřím, že kdo má rád černý humor, si v něm přijde na své." dodává Xindl X.

Zobrazit celý článek

TURNÉ S LÁ$KOU Xindla X odstartovalo!

TURNÉ S LÁ$KOU Xindla X odstartovalo!
17. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

TURNÉ S LÁ$KOU Xindla X odstartovalo prvním koncertem v plzeňském Divadle Alfa. Navazuje na Xindlovo nové CD LÁ$KA, které vyšlo v polovině září a najdeme na něm takové hity jako třeba Zlato nebo aktuální Štědrý večer nastal. Video k poslední zmiňované písni už shlédlo přes půl milionu lidí během jednoho měsíce.

Zobrazit celý článek

Xindl X rozdává vánoční dárky už v říjnu během svého TURNÉ S LÁ$KOU!

Xindl X rozdává vánoční dárky už v říjnu během svého TURNÉ S LÁ$KOU!
10. října 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Štědrý večer nastal v úplně nové písni Xindla X, která má od pondělí i svou vydařenou filmovou podobu. Vánoční příběh s velkou porcí nadsázky můžete vidět zde http://www.youtube.com/watch?v=ZLyX6rEyT18, v hlavních rolích: Xindl X (Santa), Iva Pazderková (mamina) a Marek Taclík (taťulda), režie se chopil Jaroslav Fuit – stejně jako u Xindlových předchozích klipů Láska v housce a Digihrách. Sváteční videopříběh shlédlo téměř 25.000 lidí za pouhé tři dny!

Zobrazit celý článek

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS